Grind За**ісь Party # 11


Суботнього жовтневого вечора (23.10.21) відбулась довгочікувана 11та вечірка під стягом Grind За**ісь Party. В наші непрості часи цей відомий двіж, як свіжий ковток хорошого шуму. На данний захід приїхали гурти з різних кінців нашої країни, а також гості з Нідерланд. Коротко, було весело, прийшло чимало знайомих облич (не дивлячись на робочий день), звук порадував, післясмак від 11го івенту лишився приємним. Але давайте по порядку.

Розпочинали вечір молодики з Rectal Surveillance. Команда нова і це трохи дається в знаки, початок їх виступу вийшов трохи всратим, довге інтро, потім інше… але загалом команда розігріла натовп непогано, хай хоч і їхня музика зовсім мені не до смаку. Окремо відмічу, що хлопці є лютими фанатами Гуталаксу, і це дуже відображається в їх музиці. Але RS не є тупою клон бандою, хлопці додають в своюмузику ще слем моменти, чим і заводять публіку. В одній з пісень відзначився легендарний “Олд”, от вміє людина відриватися на сцені, це в нього не віднімеш.

Народу в залі побільшало, кеги в барі почали поступово порожніти, а на сцену тим часом вийшов столичний гурт Tsytska в оновленому складі. Я жодного разу їх не бачив, а розмов про них було багато, тож було цікаво глянути що і куди. Об’єктивно банда набагато зіграніша ніж попередня, народ грав грайнд/метал.  Дівчата (цимбаліста чоловічої статі поки припишемо в той самий гендер :)) роздавали вміло і народ завзято слемився, нагнітаючи атмосфери. Друга банда впоралась зі своїм завдання на ура. Окремо додам, що порадувала наявність різних кумедних персонажів в дивацьких костюмах в залі, які чудили як могли. Такий собі відголосок від ОЕФ.

Після певної перерви, сцену зайняли перші гості, легендарний дует з Запоріжжя  Necrocannibalistic Vomitorium. Останній раз вони грали в нас аж 9 років тому. Маю зауважити, що це дуже самобутній грайнд колектив, який не чіпляється до жодних рамок. І маю зізнатися я чекав їх найбльше (але це вже моє особисте). Крутий звук баса, кач та незламна примітивність (але то лиш на перший погляд). Було дуже весло, ритми та мелодії змушували людей слемитись та махати головами. А ще, ця банда виклликала купу емоцій в людей, він ейфорії до ненависті і за цим було дуже потішно споглядати.

Далі були Reabilitator, ще одні представники славного міста Запоріжжя. І ця банда стала ковтком свіжого повітря для даного івенту. Народ валить бадьорий трешметал (старого панк розливу). Особисто я дуже проникся від них, було дуже класно і угарно. Зал прсто загорівся, хлопці валили пісню за піснею, тупо без перестанку. Вважаю, що це було правильним вчинком з боку організаторів розбавити грайнд тусовку таким яскравим вогником (але зауважу, що все було в рамках концепту, адже грайнд то є панк). Це абсолютно безпрограшний варіант, світові фестивалі це довели і це зіграло і в нас. Окрема подяка барабанщику (та його ірокезу) який і не лише встигав уграти, але і навалювати в мікрофн. Сподіваюсь ще не раз побачити цих хлопаків.


Ужгородських посіпак з гурту Hulla я знав дуже давно за їхніми іншими пректами. Нажаль, я не встиг на їх виступ, коли вони приїздили першго разу.
Буду максимально простим, то є бомба. Наживо ці хлопці розвивають барабанні перетинки крутим гор грайндом. Звук плотний, бласти страшні а вокал максимально лютий. Відчувалась тяга хлопців до польскої школи грайнду. Народ під сценою просто закляк від такого важкого звуку. Навіть я не втримався і поліз в слем, ха! Було максимально приємно і круто, дуже тішить те, що в Україні з’являються нові (хай навіть зі старими обличчями) грайнд гурти.

І фінальна вишенька на торті, гості з Нідерландів. Окрема подяка панству, щоне побоялась приїхати в такі складні часи. Massive Assault грали дуже фірмово, афігенні і прості хлопці. Музично це було дуже насичено, тут вам і дез метал, і панк і трішки грайнду, от максимально круто і люто. Люди в залі достойно оцінили їх виступ і відривались вже з останніх сил (до слова пива вже було випито немало). Одним словом фінал був дуже гідним, велика подяка оргам, що привезли таких от парубків.


Від себе хочу подякувати організаторам за цей теплий двіж (в часи депресивного ковіду, це саме ті правильні ліки). Адже вони одні з не багатьох хто продовжує радувати нас грайнд концертами. Сподіваюсь, що наші люди почнуть відвідувати подібні заходи більш активніше, адже лише активність фанатів зможе допомгти привезти “великі імена”.

Контакти гзп:  сторінка в фб  / телеграмсторінка в інстаграм 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.