Grind ЗаXXXісь Party 10! Memories…

10й ювілейний ГЗП став дуже визначним. Організатори старались, вкинули купу сил та часу… Чого вартий, лише сам привіз чеських гостів до столиці та організація їм туру. З кожним новим анонсом, цей захід ставав все привабливіший. Нові імена перетиналися з давно перевіреними командами, зголоднілий до грайнду народ був збуджений та чекав 12го жовтня. А тим часом, табір Purulent Spermcanal повільно мандрував містами нашої неньки, та невпинно наближався до столиці.

Прибувши в зазначений час, я виявив, що до початку ще далеко… Сталася класична затримка з початком, але це аж ніяк не зіпсувало мені настрою. Маючи трохи вільного часу, я спілкувався з нашими нечисленними фанатами грайндкору. Пив пиво, та чекав на старт концерту.

Нарешті двері клубу відчинились і всі неквапливо поповзли всередину, де на сцені вже чекались Revomit. Ця банда є, чи не єдиним новим ім’ям на поприщі українського грайндоку за останні 5 років (якщо, звісно, не брати до уваги Warningfog). Було дуже цікаво почути її на нормальному звуці та в просторнішому клубі а ніж зариганий “Кащєй”. Що ж, я отримав того чого хотів, злий, хворий та сирий, грайндкор цієї банди реально чіпляє. Матеріал нагадав мені багатьох американців, в них там зараз досить популярне саме таке відгалуження гк. Маю сказати, що хоч банда і молода, але пацани добряче розігріли клуб. 

Наступними вийшли на сцену гості з Чернівців – Staphilocock. Чесно зізнаюсь, я ніколи не був прихильником брутал дез метала, тож ця банда мене не зачепила/цікавила. Але хлопці грали гарно, народ під них слемив, та всіляко відривався, тож нарікати на них не можна 😉


Столичний гурт Statist я чекав піздєц як. Ця банда маловідома у нас, але вже мала успіх за кордоном. Майже увесь гурт складається з ветеранів муз сцени, тож мені дуже кортіло побачити їх наживо. Маю сказати, що я залишився 100% задоволеним. Фронтмен гурт стрибав по сцені наче чорт, ритм секція задавала жару а новий гітарист не тільки не осоромився, а й не відставав від своїх бувалих колег. Statist добряче розігнали алкоголь в крові відвідувачів тодішнього вечора. З нетерпінням чекатиму нових виступів цього віа!

А ось і настав час “Ч”. Наші друзі з Чернігова Fecality неквапливо підіймались на сцену та розкладувались. Під час коротенького саунд чека, народ мав змогу зібратися докупи, купити пива і перекинутись кількома словами. Я навіть і не помітив як минули ті 30хв, цей сет був надзвичайно бадьорим. Хлопці зіграли купу пісень з нового альбому, можу сказати, що тепер вони звучать більш горово, але не без своїх фірмових веселощів. Народ дуже позитивно приняв цей виступ, все було як завжди класно і з вогником.


Друга частина десанту з Чернігова – Remorse. По своєму легендарний гурт, та просто прекрасний зразок старої школи хардкору. Потужні короткі пісні лунали дуже голосно, та кожного разу ніби били по обличчю. Гостросоціальні теми лунали одна за іншою, народ божевільно бігав в сьоркл піті, а окремі люди навіть активно допомагали вокалісту, підспівуючи з залу. Важко передати ті емоції які викликає ця банда, але щоразу як їх бачу, в голові виникає стійке бажання трощити все навколо, хаха!

Підживившись смачним пивом на барі я став чекати виступу хедлайнерів вечора. Purulent Spermcanal є давньою та потужною капелою з Чехії. Я мав змогу бачити їх на Obscene Extreme цьогоріч, тож я вже знав чого чекати. Брутальний, бадьорий і злий матеріал… хлопці безтурботно вивалили потужну порцію якісного грайнду. Звук був чудовим та соковитим, всіх хто прийшов на це дійство не пошкодували і відривалися разом з чеськими гостями. Хлопці грали максимально довго, люди не раз просили зіграти ще, а що може бути більш зрозумілим показником хорошої банди та крутезної гулянки?) Було дуже приємно, що хлопці активно спілкувалися з фантами, жартували та навіть присвятили мені пісню, хаха! 

Паті вдалося на славу, чергова порція угару та хорошої музики була прийнята та перетравлена. Час був збиратись додому. Трохи сумно було прощатися з нашими гостями, але ніц не вдієш. Сподіваюсь, що ця банда ще не раз завітає в наші краї. Хочу висловити окрему подяку організаторам, ювілейне ГЗП вдалося на славу, так тримати!

Contact: Grind ЗаХХХсь Party in facebook 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.