GRIND За**ісь PARTY # 6

В суботу 22 квітня пройшов 6-й концертний грайнд вогник під вивіскою “GRIND За**ісь PARTY”. Почалося все з невеличкої затримки, яка дала змогу “заправитися” фанатам на вулиці та досхочу поспілкуватися між собою. Приємно було бачити стільки знайомих облич, та гуртів під одним дахом. 
Почувши скрипучі звуки саундчеку, я зайшов в середину. Відповідальна місія відкривати цей концерт випала запорізьким хлопцям Hinnom Vultures. Налаштувавшись, хлопці вдарили першими звуками по вухам небагаточисленної публіки. Чув цей гурт вперше, нічого не очікував, але чесно-кажучи лишилися позитивні враження. Хлопці видали хорошу суміш хардкор красту, приправлену ледь помітною мелодичністю. 
Публіка була вже достатньо розігріта і наступними на сцену вийшли місцеві панки Diversion. Сирувато, але дуже агресивно… Сиро, брудно та агресивно, так можна описати те що лилося з колонок. Панк братство відривалося щодуху… Приємно було бачити народ з ірокезами серед натовпу фанатів, які прийшли підтримати цей гурт. На мою думку це додало різноманіття в суворий грайнд гіг.

Поки народ затарювався пивом на барі, на сцену неквапливо вилізли київські ґвалтівники Rapekit. Ця банда представляє не дуже поширений (в наших краях), але веселий напрям порнограйнд. Звучала купа пісень про піські/сіськи та інші важливі речі. Не дивлячись на кепський звук, можна було розчути хороший, низький звук гітари та дзвінкий бас. Було весело, аудитирія танцювала та слемилась під гучні звук. Окремо запам’яталися моменти з губною гармонікою.    
Веселощі закінчились і на сцену вийшли “зомбі”. Звук відверто кажучи не порадував, але це не завадило драйву проникати прямісінько в мозок. Маю відзначити вступи до пісень, кожен як коротенький віршик, це було гурно, особливо про “крастєра з айфоном” ;). Музика гурту ЗЇДМС досить різноманітна, тут вам і треш, хардкор, грайнд а також було трішки сладжа. Ця страшна суміш змусила підірватися всіх тих хто бухав на вулиці і зайти всередину. Приємно було бачити їх знову в строю, а також почути нові пісні. 
П’ятими на сцену вийшли  грайндкор бригада Warningfog. Що тут сказати, у хлопців чималий досвіт гри… з роками їхня музика стала злішою та швидкішою. Народ ледве встигав відпочивати між треками. Хтось знає скільки пісень вони зіграли? 15/20?) Як і годиться кожен трек був про різноманітне соціальне лайно яке нас оточує, та про жахливі речі які притаманні лише хомосапієнс. До речі відсутність басс гітари аж ніяк не вплинула на потужність та щільність звуку. Warningfog майже добили слухачів.
І от настала черга гостів з Чергінова. Гурт Fecality неодноразово грав в нашому місті, але я збрешу якщо скажу, що вони набридли місцевій публіці. До речі під час сету цього гурту звук нарешті прийшов в норму і мені вже не доводилось напружувати слух, щоб щось розібрати. Хлопці чимало жартували, але не забувались і грали трек за треком. Був навіть виконаний шлягер “Аейроплан”, який добряче завів публіку. Хочеться відзначити зіграність колективу, відчувалося що хлопці діють як одне ціле. Парудувала наявність пічшифтера в вокаліста, ця штука додала гостроти в їх виступ…
Я вже думав було йти додому, як на сцену вийшов ще один колектив. Чесно-кажучи після Fecality вже хотілося бахнути пива та розслабитися. Mordox хоч і старались, але звучали бліднувато на фоні трьох попередніх гуртів… Загалом їхня музика мене зовсім не зачепила. а далі було багато обнімань, прощань, таксі, дім та міцний сон.

ПС: Дяка оргам, шоста частина “GRIND За**ісь PARTY” вдалася на славу!      

VK page
FB page

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.